

Касета для розсади 260 комірок (40*60 см)
50,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Касета розсадна на 260 осередків.
Розмір касети: 400х600 мм
Розмір комірки:
- Верхня частина: 26х26 мм;
- Нижня частина: 10х10 мм;
- Глибина: 50 мм
Товщина стінки: 0,60 мм
Мінімальна партія: 70 шт.
Касета для розсади – спеціальна форма для вирощування рослин у початковій фазі росту. Вони проектуються з максимальною зручністю для користувачів і комфортного росту для рослин.
Розсадні касети забезпечують зручне вирощування, транспортування і продаж розсади. Завдяки великій різноманітності форм і розмірів, вони можуть використовуватися для сільськогосподарських культур самого різного типу.
Комірки для розсади створюють однакові вихідні умови для росту і розвитку садивного матеріалу. В результаті використання розсадних касет ми отримуємо стандартні рослини чудового товарного вигляду.
Для заповнення касети грунтом може використовуватися, як ручний, так і автоматичний режим.
Пластикові розсадні касети використовуються: фермерськими господарствами, агрокомбинатами, садівницькими товариствами, тепличними господарствами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Касета |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 260 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 400 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 50,60 ₴



